Ringside Cup palkinnot noudettavissa

Tämän kauden Ringside Cup palkinnot on noudettavissa caddiemasterilta.

Onnittelut voittajille ja palkituille!

Viikkovoittajat sarjoittain PB ja HCP

VKO PB 9 PB 18 HCP N HCP M HCP SR M
1. Vko 20 Yilmaz Özcelik Yilmaz Özcelik Karoliina Heikkinen Stefan Finne Tauno Nygren
2. Vko 21 Stefan Finne Petro Simanen Kirsi Rossilahti Hannu Houni Olle Hoffman
3. Vko 22 Jouni Raitanen Laura Tiilikainen Karoliina Heikkinen Panu Kuorikoski Jarno Juuti
4. Vko 23 Olli-Pekka Remes Sami Hyvönen Liisa Soppela Yilmaz Özcelik Hannu Kuittinen
5. Vko 24 Olli-Pekka Remes Vesa Korkeamäki Karoliina Heikkinen Panu Kuorikoski Raimo Oikarinen
6. Vko 25 Jami Leinonen Sami Hyvönen Kirsi Rossilahti Petro Simanen Markku Leinonen
7. Vko 26 Pekka Savola Jarmo Kutilainen Salla Tiilikainen Petro Simanen Sefan Finne
8. Vko 27 Markku Leinonen Petro Simanen Katriina Malmivaara Jarno Juuti Heikki Harjunkoski
9. Vko 28 Olli-Pekka Remes Marko Lindeman Helena Leskinen Aki Tiilikainen Raimo oikarinen
10. Vko 29 Laura Tiilikainen Markku Leinonen Helena Leskinen Hannu Kuittinen Heikki Harjunkoski
11. Vko 30 Jarkko Lalu Vesa Korkeamäki Karoliina Heikkinen Jan Hursti Olle Hoffman
12. Vko 31 Yilmaz Özcelik Vesa Korkeamäki Hanna Knuuttila Jouni Raitanen Olle Hoffman
13. Vko 32 Yilmaz Özcelik Pekka Savola Jonna Soininen Aki Tiilikainen Arto K. Mäkinen
14. Vko 33-34 Juha Iso-Herttua Jarmo Kutilainen Raila Soininen Panu Kuorikoski Jarno Juuti
15. Vko 35 Yilmaz Özcelik Pekka Savola Kirsi Rossilahti Hannu Kuittinen Hannu Kuittinen
16. Vko 36 Olli-Pekka Remes Hannu Taskinen Eeva Tahkola Yilmaz Özcelik Jorma Koponen
Grande Finale Yilmaz Özcelik Janne-Michele Heikkinen Kirsi Rossilahti Pekka Savola Jarno Juuti

Viikkovoittajat sarjoittain SCR

VKO SCR N SCR M SCR SR M SCR ED (ei palkita)
1. Vko 20 Martina Grénman Timo Halonen Jukka Immonen  –
2. Vko 21 Jaana Angeria Joel Haarla Petri Kaartinen Tommy Gulin
3. Vko 22 Martina Grénman Joel Haarla Petri Kaartinen Jussi Sahravuo
4. Vko 23 Jaana Angeria Timo Halonen Jukka Immonen Jussi Sahravuo
5. Vko 24 Martina Grénman Jyrki Tiilikainen Jarkko Keho Krista Bakker
6. Vko 25 Päivi Vanttaja Joel Haarla Jouko Latvakangas Nikke Tyry
7. Vko 26 Jaana Angeria Lauri Alakuijala Ilkka Lukka Joonas Hinkkanen
8. Vko 27 Virpi Vuorinen Hannu Heikkala Jouko Latvakangas Tommy Gulin
9. Vko 28 Päivi Vanttaja Joel Haarla Mikko Rossilahti Ilkka Jokinen
10. Vko 29 Ida Inkinen Joel Haarla Ilkka Lukka Tommy Gulin
11. Vko 30 Päivi Vanttaja Joel Haarla Jouko Latvakangas Ilkka Jokinen
12. Vko 31 Saara Vahvaselkä Lauri Alakuijala Jouko Latvakangas Tommy Gulin
13. Vko 32 Saara Vahvaselkä Tuomas Lapinleimu Jukka Immonen Jussi Sahravuo
14. Vko 33-34 Jaana Angeria Joel Haarla Jukka Immonen  –
15. Vko 35 Saara Vahvaselkä Joel Haarla Jukka Immonen  –
16. Vko 36 Saara Vahvaselkä JP Tauriala Jukka Immonen  –
Grande Finale Jaana Angeria Joel Haarla Petri Kaartinen  –

Kokonaiskilpailujen palkitut sarjoittain

PB 9 PB 18 HCP N HCP M HCP SR M HCP SR N
1. Yilmaz Özcelik Jarmo Kutilainen Jonna Soininen Aki Tiilikainen Raimo Oikarinen Kirsi Rossilahti
2. Stefan Finne Juha Kallansalo Kirsi Rossilahti Stefan Finne Hannu Kuittinen Arja Vartia
3. Olli-Pekka Remes Pekka Savola Karoliina Heikkinen Yilmaz Özcelik Tauno Nygren Hanna Knuuttila
4. Panu Kuorikoski
5. Hannu Kuittinen

 

SCR N SCR M SCR SR M
1. Jaana Angeria Joel Haarla Jouko Latvakangas
2. Päivi Vanttaja Timo Halonen Jukka Immonen
3. Martina Grénman Lauri Alakuijala Petri Kaartinen
4. Jyrki Tiilikainen

 

Tradehit Challenge Eclectic
1. Pekka Savola Timo Halonen
2. Timo Halonen Jukka Immonen
3. Kirsi Rossilahti Lauri Alakuijala

Ringside Cup tulokset Gamebookissa

Kategoriassa Yleinen